GLORY rozszerza swoją obecność w Europie Wschodniej w zakresie sprzedaży bezpośredniej oraz usług, aby wesprzeć rozwój w Polsce

Dienstag, 12. April 2022

WARSZAWA, Polska

Poland_news_1860x896_desktop

WARSZAWA, Polska, styczeń 2022 — Glory ogłosiła alszą ekspansję, otwierając biuro sprzedaży bezpośredniej w Warszawie. Glory Global Solutions (Poland) LLC będzie czerpać korzyści ze wzrostu na polskim rynku, zwłaszcza w sektorze detalicznym.

Glory jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań w zakresie technologii gotówkowych, obecna w ponad 100 krajach zarówno bezpośrednio, jak i poprzez partnerską sieć dystrybucyjną. Kluczowym elementem strategii rozwoju firmy jest nieustanne sprawdzanie nowych rynków pod kątem właściwych warunków oraz możliwości budowania bezpośredniej obecności na rynku lokalnym. Nowa działalność w Polsce jest pierwszą bezpośrednią ekspozycją Glory w Europie Wschodniej, dzięki której firma dalej poszerza swoją silną pozycję w regionie EMEA, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę swoim nowym klientom.

„Cieszymy się, że ta inwestycja rozszerzy naszą bezpośrednią sprzedaż oraz usługi na terenie Polski” — komentuje Vincent Nakache, prezes spółki Glory Global Solutions na region EMEA. „Od wielu lat z powodzeniem wspieramy sektor finansowy za pośrednictwem naszych partnerów. W miarę jak polska branża handlu detalicznego stale się rozwija, z niecierpliwością czekamy, aby pomóc detalistom w zarządzaniu kosztami oraz poprawie obsługi klientów w ich sklepach poprzez wdrażanie rozwiązań automatyzacji gotówkowej.Sprawdzone rozwiązania sprzętowe i programowe firmy Glory dla punktów sprzedaży i zaplecza zwiększają wydajność operacyjną sprzedawców detalicznych oraz pozwalają polskim konsumentom cieszyć się lepszą obsługą we wszystkich sektorach handlu detalicznego”.

Glory Global Solutions (Poland) LLC będzie w pełni skoncentrowana na rynku automatyzacji obrotu gotówkowego w handlu detalicznym, bezpośrednio we wszystkich segmentach rynku oraz rozszerzając swoją działalność w celu zaspokojenia rosnących potrzeb klientów. Ten nowy model zapewnia, że polskie firmy detaliczne w pełni skorzystają z globalnych oraz europejskich zasobów i doświadczeń Glory, ponieważ firma wspiera strategie na rzecz bardziej rentownej działalności oraz dostarczania najlepszych doświadczeń konsumenckich.

Hagen Höhl, wiceprezes ds. rynków detalicznych EMEA w firmie Glory Global Solutions, podkreśla: „Spodziewamy się, że handel detaliczny w Polsce będzie kontynuował swój imponujący wzrost, napędzany rozszerzeniem działalności oraz oferty usługowej zarówno krajowych, jak i dużych międzynarodowych przedsiębiorstw. Pomimo pandemii widzimy, że konsumenci nadal płacą gotówką, a coraz większe oczekiwania dotyczące optymalizacji zakupów wynikają z wygodnych i bezpiecznych rozwiązań samoobsługowych oraz automatyzacji”. 
 
Informacje o firmie GLORY

Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań technologii gotówkowych, zapewniamy sektorowi finansowemu, detalicznemu, gastronomii, centromobsługi gotówki oraz branży gier pewność, że ich środki pieniężne są chronione oraz zawsze pracują, aby pomóc w budowaniu silniejszego biznesu.

Nasze technologie automatyzacji gotówki oraz obsługi procesowej pomagają przedsiębiorstwom w ponad 100 krajach zoptymalizować obsługę, przepływ i zarządzanie gotówką. Podczas gdy jesteśmy obecni na całym świecie, osobiście angażujemy się we współpracę z każdym klientem, aby sprostać jego wyjątkowym wyzwaniom i celom — zwiększyć wydajność personelu, zmniejszyć koszty operacyjne oraz zapewnić bardziej satysfakcjonujące doświadczenia klientów.

Zatrudniając ponad 11 000 profesjonalistów na całym świecie, posiadających dedykowane zakłady badawczo-rozwojowe i produkcyjne, firma GLORY opiera się na bogatym dziedzictwie zorientowanym na klienta oraz opartym na technologii, które trwa już prawie sto lat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.glory-global.com/ lub na Twitterze: https://twitter.com/glory_global.

 

Glory kontakt z mediami
Szandra Pap, starszy manager ds. marketingu D-A-CH
Glory Global Solutions (Germany) GmbH
Thomas-Edison-Platz 1, 63263 Neu-Isenburg
Telefon: + 49 (0) 6102/8334-0
E-mail:
presse@glory-global.com